~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Back home

1. dubna 2007 v 19:54 | ~ meg ~ |  From the life of a vampire
Paříž, jaro 2007
Byla opět doma ... doma! To slovíčko jí utkvělo v hlavě. Jossete se nacházela v prázdné vstupní hale, která byla osvětlená jen paprsky pomalu vycházejícího slunce. Hned na první pohled bylo jasné, že zde nikdo posledních pár let nebyl. Na zemi se povalovalo spadené listí, které semka vítr zavál rozbitým francouzským oknem, v rohu haly stálo nádherné křesílko, nyní bohužel prolezlé červi a nohy nevypadaly, že by někoho ještě unesly. Vyjít po točitém mramorovém schodišti do druhého patra by bylo velice nebezpečné. Tento dům byl troska, přitom to bývalo jedno z nejluxusnějších a nejrozlehlejších sídel v okolí Paříže. Jossete pomaly popošla doprostřed haly, za sebou nechávala stopy v prachu, a zadívala se nad sebe, kde nad ní, asi tak 5 metrů vysoko, vysel nádherný křišťálový lustr - snad jediná cennost, kterou při druhé světové válce při okupaci nerozkradli kvůli své hmotnosti a objemu.
"Doma" Joss si stále opakovala toto slovo. Věděla, že kdyby mohla plakat, tak by se rozplakala jak malá a nic by jí nezastavilo, ale ani tohle jí nebylo dopřáno. Nenávist jí projela tělem ... ale co zmohla? Nic ... "Nic. Nemůžu dělat vůbec nic - zatím". A tajemně se usmála sama pro sebe.

"Na chvíli nechám psát své vzpomínky, svojí minulost ... Je to jako by včera ... a přitom je to tak dávno. Všechno je tak dávno!"
Paříž, srpen 1736
"Pojď sem, pojď blíž," zval jí se smíchem nádherný mužský hlas. Joss měla přes oči lněný šátek, aby nic neviděla. Byla oblečená v nádherných šatech z 18.století, vlasy ležérně upravené. Vypadala náramně šťastně, její úsměv jí nezmizel z tváře. Objevila se uprostřed nádherného salónu, vybaveného luxusním nábytkem. Překrásný muž k ní přistoupil blíž a sundal jí šátek z očí.
"Ach," to co Jossete viděla, bylo něco neuvěřitelného. Podívala se na překrásné barevné tapety na stěnách, na křesílka potažená sametem, na nádherný ebenový stůl.
"Edwarde?" řekla s úžasem a v oku se jí zaleskla slza.
"Tohle je pro nás, lásko. Tady budeme bydlet - spolu," řekl Edward a jemně Joss políbil do vlasů.
Joss rychle otevřela oči, a pak je znovu pevně stiskla. Již dlouho se neubírala ke své minulosti a vzpomínkám, ale pokaždé, se jí zdálo o něm. O muži, kterého tak milovala, ale ztratila. Plně si uvědomovala, jak její osud je tak podobný osudu Andreji. A také věděla, že tohle není náhoda ... takhle to někdo chtěl! Bylo toho tolik, co jí musela vysvětlit.
Quote of a day: The most beautiful stories lay on the bottom of our hearts.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Blighty Blighty | Web | 2. dubna 2007 v 15:09 | Reagovat

To je moc hezky napsané... krásně píšeš :).. Už se zase těším na pokračování, co se dozvím..:)

2 Blighty Blighty | Web | 2. dubna 2007 v 21:08 | Reagovat

Acha, tak to jo.. Mno, fím určitě, že budu pořád čekat na pokračování a pokračování..:)

3 Amy Amy | E-mail | 1. července 2007 v 14:21 | Reagovat

AMY lee is beautiful!!!

4 Sanghraam Sanghraam | 8. července 2007 v 21:41 | Reagovat

Chcete si paradne zahrat? Pak kliknete sem: http://s2.bitefight.cz/c.php?uid=23402

Nebudete litovat! :D

Nechte se kousnout a stanu se zaroven vasim ochrancem! Staci mi pak napsat!

5 Alexis. Alexis. | 13. srpna 2007 v 18:45 | Reagovat

no ale třeba upíři existují, já na ně teda aspoň věřím a jestli do konce roku nevyjde zatmění tak se asi zhroutím, no jo no, závislost je hold závislost. Ale jestli si chcete zahrát lepší hru než bitefight, ta k klikněte na tenhle odkaz:

http://www.monstersgame.cz/?ac=vid&vid=127012648

nebude te litovat, hra má lepší grafiku a celkově je mnohem lepší než víše uvedená.díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.