~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Červenec 2007

Listen to your heart

31. července 2007 v 15:11 | ~ meg ~ |  Key to my soul
Sense says no ... heart screams yes!
Tak mě napadlo ... můj rozum je vážně proti, ale srdce křičí ano! Je to strašný rozespor, neboť ať udělám co udělám, vždycky zraním jednoho z nich. Rozum na mě přišel s celým slohem, kde je popsaný každý důvod do detailu a závěr je jasný a stručný: Nemožné! Nevídané! Zakázané! Jojo, tak takhle mi radíš, rozume ... a já vím, měla bych ti věřit, vždyť ty jsi ten nejchytřejší, vždyť ty jenom konáš svojí práci a radíš ... ale co na to pak srdce? Ano, vím. To mi nedalo žádnou hodinovou přednášku o tom, proč bych se neměla chovat tak pošetile, ale řeklo jen stručně: Udělej to! Ach, co ty můžeš vědět srdce ... ani mi kloudné vysvětlení nedokážeš dát! Co ty jsi za rádce!?! ... Ale teď mě tak napadá ... na co čekám? Jsem to vážně hlupák! rozebírat tuto situaci nadále, když už já vlastně odpověď znám! Měla bych si pospíšit, než bude již pozdě .. VŽDYŤ ROZUM NENÍ SCHOPEN MILOVAT!... ale srdce ano!

Quote of a day: "Mé první vydechnutí je mé poslední nadechnutí."- izabella -

Angels don't cry

30. července 2007 v 21:54 | ~ meg ~ |  Power divine
We all are angels with no wings ...
Občas si říkám, že můj život může být bezvýznamný, že já můžu být obyčejná a ničím výjimečná ... ale to nic nemění na tom, že jsem anděl ;) Každý z nás je andělem ... třeba jen ve skrytu duše, nebo celým svým srdcem ... ale důležité je, jak se cítíme! Já vím, že křídla nedělají anděla!
A některé lidičky, které potkáváme na své cestě životem jsou našimi pravými anděli - to oni nás dokáží rozesmát, když se nám valí slzy do očí, to oni stojí vedle nás a drží nás za ruku, když se nemůžeme odhodlat, to oni nám šeptajído vlasů, když se bojíme, to oni křičí a cítí bolest, když trpíme ... to oni jsou našimi anděli! Vždyť tohle pravý anděl dělá; pomáhá nám, když jsme ztraceni. A já všem upřímně přeji, aby našli takového anděla pro sebe ... alespoň jednoho takového, neboť tato jediná osůbka dokáže nahradit celý svět. Jenže tohle nepoznáte do té doby, dokud to nepocítíte ...
Strážný anděl:
"Kampak kráčíš můj anděli? Neopouštěj mě v této mizerné chvíli. Vždyť víš, že já létat neumím a pokud mě nyní opustíš, tak tu zanecháš mnohem více než jen jednu zlomenou duši. To Ty jsi mi dal tuto víru, to Ty jsi mi ukázal jak opět žít ... to Ty jsi mi byl přístřeším, když pršelo. Tvá křídla mě dokázala schovat a já jsem poprvé pochopila, jaké to je být pod ochrannými křídli někoho tak blízkého. To tebe já miluji ... a omlouvám se Ti za to. Vím, že jsi nebyl připravený na lásku, ale já jsem nebyla připravená na to se Tě vzdát. Jsi pro mě vším, snad možná ještě víc neboť se mi třese hlas, když o tobě rozlouvám sama se sebou. Ale než jednou vydechnu naposledy, uslyším opět ten hlas, který mi vždy zněl hudbou ... prosím, neodcházej!mluv se mnou!" - modlitba za anděla -
Quote of a day: "Kdyby se mě kdokoliv zeptal, jestli věřím na anděli ... odpověděla bych že ne ... a on by odešel, aniž by věděl, že já na ně už věřit nemusím ... já jsem je již poznala!" - meg -

Sick Puppies

30. července 2007 v 16:53 | ~ meg ~ |  Sound ♪ Music
I DON'T MIND ... I DON'T CARE ... AS LONG AS YOU'RE HERE!
Sick Puppies je rocková skupina ze Sydney, Austrálie. Byla založena roku 1997 frontmanem skupiny, Shimonem Moorem, a kytaristkou, Emmou Anzai. Začínali tím, že přezpívávali písně od skupin jako jsou Green Day, Rage Against the Machine a hlavně od jejich životní lásky a posedlosti - Silverchair, do té doby, dokud nezačali pracovat na vlastních písní. Proslavili se písní "Nothing Really Matters" v roce 2001, v kterém později vydali i své první CD nazvané "Welcome to the Real World". Sick Puppies také začali mánii nazvanou "Free Hugs", když natočili video ke své písni "All The Same" a dali jí na YouTube. V nynější době se kapela nachází v Los Angeles. Jejich nové CD vyšlo letos na jaře pod názvem "Dressed Up As Life".
Quote of a day: "I hate the bands you love - and I'm sure you hate the bands I love." - one of the options -

1000 words [rock]

30. července 2007 v 11:50 | - meg - |  Sound ♪ Music
A picture speaks a thousand words ...
Rock 4ever!
"Women are not touched by music or its composition - women are touched by the musicians." - upton sinclair -
Quote of a day: "Many people regret sins that they have committed. I regret those sins I have forgotten to commit." - meg -

Human soul is immortal

29. července 2007 v 12:00 | ~ meg ~ |  Power divine
"Buď to již víme to, co tak urputně hledáme, tím pádem již nemusíme hledat. Nebo nevíme, co vlastně hledáme, a tím pádem to stejnak nepoznáme, kdybysme to našli."
Tuto statečnou teorii hlásal Sokratés, athénský filozof a učitel Platóna, již před tisíci lety. Já si ale i po tolika letech myslím, že měl naprostou pravdu ... nebo tomu spíše chci věřit. Vždyť tohle znamená, že jsem již na tomto světě žili a něco jsme se již naučili, takže nyní se to učit už nemusíme, jen si na to vzpomínáme. On jednou řekl: "Neučíme se něco nového, jen si vzpomínáme na to, co již známe."
Jedna z jeho dalších teorií byla taková, že podle něho Život je věčný. Lidské tělo je něco jako vězením pro naše duše, takže smrt je vlastně únik z tělesných mezích.
Smrt musí pocházet ze smrti a život musí pocházet ze života. Mrtví lidé jsou jen lidé, kteří bývali naživu, jen prožili přechod zvaný SMRT. Lidé, co jsou naživu, jsou lidé, kteří bývali mrtví, jen prožili přechod zvaný NAROZENÍ. Má duše bude existovat i po mé smrti, protože má duše již existovala před mým narozením.
Quote of a day: "Life is eternal. It has no beginning and no end. We will never die for we have never been born."

Treasury of our feelings

27. července 2007 v 13:11 | ~ meg ~ |  Book of secrets
You claim you have soul?
Dnes jsem se probudila a podivná věc mě napadla: Mám vlastně duši? A pak jsem se chtěla zasmát sama sobě - "Jistě že mám duši. Každý má duši." Vždyť jí tolikrát cítíme, víme, že občas trpí, slyšíme jí naříkat ... ale kde tedy je?
Nevím kde se duše nachází, ale rozhodně vím, že někde je a řídí naše pocity. Je to pokladnice našich pocitů - uchovává je! Jedna teorie zní, že pokud člověk zemře, tak to znamená, že jen jeho tělo přestalo fungovat, ale duše je stále v tělesné schránce a snaží se dostat ven. Nevím, zní to až tak mrazivě krásně ... Jiná otázka, která mě trápí, je: Kdy do lidského těla vstoupí poprvé duše? Je to při početí a nebo při narození? Někdo říká, že při početí, protože všechno má duši a dětská duše se formuje již od samotného počátku ... ale je schopno cítit nenávist a lásku, rozeznávat pocity a uchovávat je, když je ještě zárodek?
Quote of a day: "Podle mě duše do lidského těla vstoupí při prvním nadechnutí a odejde při tom posledním ..." - meg -

How the lies hurt

24. července 2007 v 19:25 | ~ meg ~ |  Book of secrets
A možná někdy je lepší lhát, ale tolik to bolí ... tak proč raději nedržet jazyk za zuby?
Lhát je tak jednoduché, a občas si můžeme říct, že je lepší jedna malá milosrdná lež, která by ukončila všechnu bolest a trápení, která by zkrátila všechny otázky, než pravda, která může zabolet, než dlouhé a komplikované vysvětlovaní, které nemusí být tak jednoduše pochopeno. V těchto situacích si ale nejsem jistá, jestli je lepší zalhat než bádat po pravdě, protože pravda bolí, ale lži bolí ještě víc!
Co je ještě horšího než milosrdná a nebo neúmyslná lež je fakt, že když člověk začne jednou lhát, je velice těžké přestat. Většinou si hned uvědomíme sílu lží, vidíme, že nám to (zatím) prochází, tak proč se namáhat? Jenže z jedné lži se rojí další lži, protože se bojíme, že nám někdo na naší původní lež přijde, snažíme se zakrýt naši lež, snažíme se utéct, ale nejde to, je to těžké zastavit to, je to možná i nemožné. A v těchto případech trpí nakonec stejnak všichni.
Nejhorší ale je, když vám váše blízká osoba lže a vy o tom víte. Jen se pak ptáte sami sebe, proč to ta osoba děla? Proč vám nedůvěřuje? Někdy se může i stát, že ta osoba o tom ví, že vy víte, že ona lže ... a přesto nepřestane. Z toho je mi na nic ... tyhle lži doopravdy bolí nejvíce!
Quote of a day: "The moment you tell me your first lie, you are no longer the same person to me." - meg -

Beer & Beauty

21. července 2007 v 16:52 | ~ meg ~ |  Book of secrets
Již třetím rokem chodím do britské mezinárodní školy v Holandsku a musím říct, že pokud jsem se zde něco naučila o své zemi, tak je to to, že jsme proslulý dobrým českým pivem a krásnými ženami! No všechna čest! Ale je to tak ... kamkoliv přijdu a řeknu jim, že jsem Češka, všichni na mě vytasí tohle pravidlo! Ale je pravda, že já taky nikam jinam nechodím než na párty :P a vždycky začínám dobrým pivem ... Ale myslím si, že máme být na co hrdí! Muži - protože tohohle všeho je v Čechách habaděj! A ženy - protože jim to lichotí! A snad je to i pravda, myslím nyní s tou krásou, protože jsem poznala mnoho lidí z celého světa a byla jsem v mnoha zemích, a vážně, v Čechách najdete jen málo ošklivých káčátek! Takže holky - dneska nasaďte široký úsměv a řekněte si "JSEM ČEŠKA!" P.S. Pro holky ze Slovenska to taky platí ;) přece jenom jsme Slovani.
Quote of a day: "It is not a sin to lie. It is a sin to admit it!" - meg -

What a freak I am!

21. července 2007 v 12:06 | ~ meg ~ |  Because I've learnt
A je to tady - připadám si jako velký blázen! Zasvěcení fanoušci Harryho Pottera by věděli ...
Jelikož dneska jednu minutu po půlnoci oficiálně vyšel sedmý, a údajně poslední, díl nazvaný Harry Potter and the Deathly Hallows, řekla jsem si, že je to poslední příležitost zapojit se do mánie této knihy! Kdo by čekal, že "obyčejný" kluk ze Zobí ulice s kulatými brýlemi a neposlušnými vlasy se stane jednou hrdinou miliónu dětí po celém světě? Ale tento příběh asi každý z nás zná! Co ale asi nevíte je to, že i přestože nejsem Harry Potterem posedlá (ale jsem blázen v jiných směrech), rozhodla jsem se, že o půl noci budu v nejbližším knihkupectví a odnesu si česrtvý výtisek plný překvapení a odpovědí na nespočetně mnoho otázek! A taky se stalo!
Sedím a koukám na zbrusu nouvou knihu! Zatím jsem se dostala jen do šesté kapitoly, tedy strany 88, ale už několik tajemstvích se odhalilo! No nic ... moc ráda bych se tady rozepisovala, ale Harry již čeká! Vždyť touto knihou to všechno končí! - sedmileté dobrodružství s kterým jsem od jedenácti vyrůstala! Část mého dětství je v této knize ... a konec se už blíží!
Quote of a day: "It does not do to dwell on dreams and forget to live!" - harry potter and the Philosopher' Stone -

Do you wanna drink some alcohol?

20. července 2007 v 15:28 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Party & Alcohol & Loud Music & Friends
Každý z nás vede jiný život! Ten můj je více komplikovaný, ale rozhodně je to jedna velká párty! Miluji hlasitou hudbu, své přátele, řádění na diskotékách a ... alkohol! Jojo, neprohlašuji se za alkoholika, ale prostě si užívám alkoholu - od vína, přes pivo, k pankákům až po koktejly! Vím, že mě hodně mých přátel považuje za "Časovanou bombu", která může kdykoliv vybuchnout, ale myslím si, že to právě mají na mě rádi.
Ale možná mají pravdu ... možná jsem časovanou bombou, ale to snad nevadí? Miluji svůj život. Každý den je úplně jiný, každý den je nové dobrodružství! Zbožňuji zatáhnout závěsy, rozsvítit světla, dát na plné pecky hudbu a lehnout si na zem a číst, nebo psát, nebo si dělat nehty! Zbožňuji zpívat si sama pro sebe, když vím, že mě nikdo neslyší! Co prostě dodat ... zbožňuji svůj život! Dělám ráda to, co dělám! Jsem ráda tím, kým jsem! A tak to má být! Am I crazy? If, let it be!
Neříkám, že jsem Rock Star, ale rozhodně se mi ten styl líbí! Vím, vím, vím! Často měním svůj styl a vzhled, ale i tohle patří ke mě. Nerada vypadám stejně dlouhou dobu a navíc! na tomhle světě je tolik věcí a já nejsem tak pošetilá, abych promrhala svůj čas jen jednou věcí, být jen jedním člověkem, mít jen jednoho věrného přítele ... vždyť je tolik věcí, které jsem nepoznala, ale tuším, že bych je třeba milovala! Je tolik skupin, které jsem neslyšela, ale rozhodně by mi dokázaly srolovat ponožky na nohou! Je tolik lidí, s kterými nemluvím, ale přesto vím, že jsme spřízněné duše! A proto se nesmím zastavit ... proto jsem Časovaná Bomba!
Quote of a day: "Lepší je být nenáviděn za to, jaký jsi než být milován za to, kým nejsi!"

10 důvodů proč nejíst vepřové

20. července 2007 v 13:14 | - the darkest star - |  Because I've learnt
Vegetariáni?
Nemusíte být vegetarián, aby jste si měli uvědomit, jak se k vám vaše jídlo dostává a odkud pochází! Tenhle článek, který jsem napsala s pomocí Peta organizace by vám ale mohl přiblížit situaci! Já sama nejsem vegetarián - sice nejím vepřové, hovězí a zbytek masa jím jen když jsem donucena, ale vím, že bych mohla udělat více ... a rozhodně udělám! Všechno chce svůj čas ... tak i vy byste se mohli pokusit ;) Přečtěte si to! Je to rozhodně zajímavé!
1. Strašně se po tom tloustne a je to nezdravé!
Šunka, párky, slanina, všechno se ihned ukládá v podobě tuku ve vašem těle a zvyšuje hladinu cholesterolu, který může způsobit smrtelné nemoce jako je například cukrovka, artitida, porucha srdce, prořídnutí kostí, astma a impotence. Také, pokaždé když jíte nějaké maso, trávíte bakterie, hormony a určité jedovaté látky, které zůstávají ve vašem těle několik let

2. Prasata jsou živé bytosti
97% vepřového, které jíte, bylo speciálně pěstováno. Prasata jsou udržována na živu díky práškům a jsou jim dávány hormony, aby rostli rychleji. Chov prasat je strašně krutý!

3. Jsou inteligentní
Podle výzkumu, vědci dokázali, že prasata jsou chytřejčí než psi, a mají skvělou paměť. Takže, jíst vepřové je jako jíst vašeho psa!

4. Jsou čistotná
Prasata jsou velice čistotná zvířata. Pokud mají dostatečně dost místa, tak si nikdy nezašpiní místo kde spí a jí. Také fráze, která se užívá "Potit se jako prase" nedává žádný smysl, neboť prasata nemají tu schopnost potit se. Nicméně, na farmách, na kterých jsou pěstována, žijí ve špíně a za hrozných podmínek!

5. Trpí selátka
Mláďata jsou odtrhnutá od své matky hned několik týdnů po porodu. Matky jsou většinou hned zabité, protože jsou po těhotenství příliš vyčerpané a zabírají moc místa. Selátkům je ustřihnut ocas a samci jsou vykastrovány - jistě že bez uspání!

6. Farmy ničí životní prostředí
Všechen odpad z farem jde přímo do řek a do přírody, žádná recyklace, a tak se znečišťuje, již tak zničené, životní prostředí v kterém žijeme

7. Maso může být nakažené
Jelikož jsou prasata chovány v takových podmínkách, je dokázano, že 70% prasat trpí různými nemocemi ještě předtím, než jdou na jatka. Aby je ale udrželi na živu, jsou jim dány různé prášky, které díky tomu, že jíte maso, se dostanou i do vašeho organizmu a mohou způsobit vážné problémy!
8. Umírají při převozu
Více než 170 tisíc prasat zemře ročně během převozu a více než 420 tisíc prasat je zmrzačeno.

9. Umírají bolestivě
Na farmách je přes tisíc prasat zabito během jediné hodiny a to nedává žádnou šanci pro to, aby byli zabita mírumilovně!

10. Zachraňte prasata i svoje zdraví!
Zamyslete se nad tím, co jíte, a také jak se k vám to jídlo dostalo! Chcete za těchle podmínek jíst vepřové?
Citát dne: "Nečiň ostatním to, co ty nechceš, aby oni činili tobě." - a nikdo z vás nechce být pokrmem, že? -

A girl with faith

19. července 2007 v 11:09 | ~ meg ~ |  Stories of my life
To those who have given in to their destiny ...
V daleké zemi, tam, kde nikdo z nás nikdy nebyl, v takové zemi, o které ví jen zasvěcené duše, se jednoho léta stalo něco nečekaného a touto nečekanou událostí celý náš příběh začal. Toho léta bylo totiž úmorné vedro a voda v korytech řek začala pomaly vysychat. Lidé byli bezradní a jednoho rána, když místní žena zašla ke studni pro vodu, aby připravila své rodině dobrou polévku k poledni, s úděsem zjistila, že i studna - poslední zdroj vody, který zbyl - je vyschlá. V této situaci nebyla jiná možnost než svolat radu a poradit se o tom, co obyvatelé podniknou. Neměli moc na vybranou - žili sice v míru a klidu, ale neznali žádnou jinou zemi než tu svojí, takže nemohli zažádat o pomoc své sousedy, v této situaci se museli spolehnout sami na sebe.
A právě v této chvíli se ujal hlavního slova kněží, který všem sdělil, že se mu zdál předešlou noc sen o velkém rituálu. Tento rituál vyžadoval, aby každý člověk v zemi v danou hodinu přišel na smluvené místo a přinesl s sebou svůj nejvzácnější talisman, který pomůže v modlitbě a v obětování. Když nastal onen den, stovky lidí se shromáždilo na louce za vesnicí, nesouc šperky, perly, zlato, stříbro, diamanty, všelijaké rodinné poklady, drahé kameny, vzácné hedvábí a oleje ze svých spižíren. Každá duše si v tuto chvíli uvědomila cenu vody, která je k nezaplacení! Modlili se a přáli si jen jediné - aby opět začalo pršet a oni se mohli vrátit na svá suchá zpustošená pole, ke studním a k lovu ryb. Celé obyvatelstvo se namačkalo na palouk se svými vzácnými dary a byli jak u vytržení. Nikdo si v tom davu nevšiml maličké holčičky, která jako jediná nepřinesla nic skvostného a třpytivého, jen obyčejný, léta nepoužitý, deštník ...
Quote of a day: "Gods can't make decisions for us. We have to decide ourselves and accept the consequences of our desicions." - meg -

Wanting impossible

18. července 2007 v 23:22 | ~ meg ~ |  Book of secrets
The one who is able to hate, is not able to love ...
Stalo se, že se v našich životech objevuje tento zvláštní pocit, pocit, že chceme něco, co prostě nemůžeme dostat. Pocit, že máme nějaký sen, za kterým jdeme, ale uprostřed cesty se prostě zastavíme a říkáme si: "Co to vlastně dělám? Vždyť tohle je nemožné! To je čiré bláznovství." A poté si sedneme na zem a začneme pochybovat, začneme se i třeba litovat, začneme si uvědomovat, že náš život není naplněný a my prostě nevíme, jak to změnit. Ano, mluvím o lásce ... ale nebudu nikoho nudit tím, že se zde rozepíšu o tom, jak neopětovaná láska bolí, to každý snad asi poznal sám. Chtěla bych nyní napsat o schopnosti milovat.
Já vím, že dokážu milovat, a v jistém směru je mé srdce naplněné. Miluji svojí rodinu, své přátele, své blízké, nedosažitelné lidi jako je Rob a Bert, obdivuji, přeji, věřím, doufám ... vše! Ale jak stárnu, tak si uvedomuji, že jsem nikdy nebyla zamilovaná. Myslím tím doopravy zamilovaná, se vším všudy, TA opětovaná láska! Nikdy jsem nikdy nikomu nedovolila dostat se tak daleko a nikdy mi nevadilo, že nemám "kluka", že prostě nejsem "cool" a další povídačky, které se kolem toho motají. Ne, nic takového ... vždycky jsem vyznávala heslo: "Jsem romantik a chci radši jednu velkou lásku než stovky maličkých a bezvýznamných." Ale teď dostávám strach, jestli kdy budu schopna překonat jistou blokádu, kterou mám v sobě a najít někoho pro sebe ... už nechci být sama ... nikdo nechce být sám!
Jak se zamilovat? Lidé říkají, že to přijde samo, jak dlouho ale ještě lidská duše má čekat? A jak vlastně poznáme, že jsem zamilovaní ... slyšela jsem, že ten kdo váhá jestli je to láska, tak doopravdy nemiluje. Ach, já, romantik, jsem četla tisíce knih o lásce, ale žádná nedokáže na lásku připravit ... žádná!
Quote of a day: "Learn from yesterday, live for today, believe in tomorrow!"

The Used: MTV fotky

18. července 2007 v 19:06 | ~ meg ~ |  Sound ♪ Music
The Used nafotili promo fotky pro MTV v roce 2004. Tu čest fotit je měl fotograf Appio. No co prostě dodat, i když si myslím, že všichni čtyři kluci jsou velice pohlední, jen se podívejte na Berta - ten jasně vyčnívá z řady! Kdo by si pomyslel, že tenhle ďáblík je nejmladším členem skupiny ... ;)
Quote of a day: "Close my eyes and move to the back of my mind where feelings mean nothing! Now all those feelings, those yesterday feelings will all be lost in time ...I'm feeling so lonely." - the used -

Mé slunce

18. července 2007 v 14:55 | - the darkest star - |  Because I've learnt
I HAVE FOUND MY HEART ... BUT I HAVE LOST MY SOUL.
- protože Ty jsi mé slunce - má víra s kterou žiji - síla mého hlasu - cesta, která mě vede - jsi to Ty, lásko - má ochota smát se - Ty jsi to 'sbohem', které nikdy nebudu schopna říci - protože nikdy nebudu schopna žít bez Tebe - ♥ meg ♥
Quote of a day: "Kdo sám je v děšti, neuvidí déšť."

Everything can hurt

17. července 2007 v 19:15 | ~ meg ~ |  Book of secrets
Ani nevím jak se to stalo. Lidé dokáží být tak nespravedliví, tak zlí, dokážou ublížit aniž by ani mrkli. Nejsem anděl a vím, že občas také působím bolest, ale nedávno se stalo něco velice bolestivého mě... a je moc těžké o tom mluvit, psát, ale cítím, že je to přesně to, co nyní musím udělat.
Jedná se o zradu ... někdo mě zradil, a ten někdo byla jedna velice blízká osůbka. Ach ... a teď si říkáte: Další dívčí válka! Ale tak to není, já s ní bojovat nebudu, já proti ní nepůjdu, já si na ní zlost vylévat nebudu ... taková já prostě nejsem. Jde jen o to, že tento člověk mě neuvěřitelně zklamal, lhal mi, způsoboval hroznou bolest, soupeřil se mnou! Ale já jsem z toho nic nechtěla! Snažila jsem se vždycky proti tomu postavit a pomoci tomuto člověku, ale nešlo to ... a již nadále to nejde. Je mi to líto! Tato osoba ví, že byla pro mě více než jen přátelem, moc dobře ví, že já si svých přátel vážím a pro své pravé přátele dokážu udělat cokoliv! Mí přátelé to ví, a podporují mě ... a proto hádám, že tato osoba nikdy nebyla mým pravým přítelem. Nemohla bych se na ni znovu obrátit. Nejhorší věc je ta, že tato osoba udělala něco, co jsem chtěla já, a nechala si to pro sebe, mě nic neřekla, a přitom předstírala, že takhle je to v pořádku. A zrovna tahle maličká, nepatrná věc, blbost, mi otevřela oči ... "Já přece nechci donekonečna bojovat!"
Ale přesto, život jde dál! Já mám své přátele a i přesto že jsem byla tolik zraněna a zrazena, tak musím uznat, že jsem na tom nyní lépe! Já své pravé přátele mám! V nouzi jsem poznala ty, kteří mě nikdy neopustí, ale naopak, budou mě navždy podporovat. Jsem vám za to moc vděčná! A co se týče této osoby: Z celého srdce Ti přeji, aby se Ti dařilo! Vím, že se budeme potkávat i nadále(tak to holt ve stejném městě, škole, místě ... prostě chodí), ale také vím, že již nikdy mezi námi nebude to pouto, které jsem chtěla, aby mezi námi bylo ... pouto čistého přátelství! ... ale co já vím ... třeba nakonec byla tím Padlým Andělem ...
Smutný citát dne: "Denně děláme spoustu chyb, tak to prostě chodí, ale důležité je uvědomit si naše chyby a poučit se z nich, ne je opakovat stále dokola (což Ty jsi činila). Promiň ... - magda -

Bert ♥ is love!

17. července 2007 v 12:09 | ~ meg ~ |  Sound ♪ Music
My soul has signed on for this devil ...
Stalo se vám někdy, že se na vás někdo podíval a vám se na chvíli zastavilo srdce? Nevím čím to je, ale tenhle kluk mě prostě dostal. Všechno o něm je prostě super! od jeho hlasu, přes jeho růžové linky až po jeho nádherné oči! Stačí si prostě poslechnout nějakou písničku od The Used a už jsem v tom po uši! Má neuvěřitelně nádherný hlas! a navíc to vědomí, že on všechny texty písní složil je neuvěřitelné! - nádherné, ale neuvěřitelné! Je tam v těch textech tolik! Z každé písně pociťuji jeho přítomnost, v každé písni on ožívá, s každou písní je se mnou ...
Quote of a day: "Vytrhl jsi srdce z mého těla a teď ho chceš vrátit zpět ... ale takhle to prostě nefunguje." - meg -

The most beautiful words

16. července 2007 v 16:19 | ~ meg ~ |  Because I've learnt
Píseň Smother Me od skupiny The Used je jednou z nejkrásnějších, jakou jsem kdy slyšela. Text písně je prostě dokonalý! Zde je několik frází ;)
"Dovol mi býti tím, kdo ti stále říká miláčku. Jistě se můžeš trochu utěšit vědomím, že jsi moje. Drž mě pouze pevně, lehni si vedle mě a dovol mi býti tím, kdo ti stále říká miláčku. Našel jsem své místo na tomto světě, mohl bych se dívat do tvé tváře po zbytek svých dnů. Jak mám dýchat? Převrátila jsi mě naruby a zadusila jsi mě. Jsem do tebe blázen, zadusila by jsi mě?"
"Když jsem sám, čas jde tak pomaly. Potřebuji tě zde vedle mě. A mé chyby způsobily, že tvé srdce je nyní zlomené. Ale já tě stále potřebuji zde vedle mě. Baby, jsem zde."
Quote of a day: "Every song ends but that is not a reason not to enjoy music." - meg -

The darkest star

6. července 2007 v 11:11 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Moje přezdívka, The Darkest Star, mi byla udělena kamarádkou ;) a jsem na tuto přezdívku náležitě hrdá! Prostě to jsem já!!! Slovo Hvězda vyjadřuje můj hudební styl - rOcK sTaR! Temno vyjadřuje mojí duši a moje pocity ;) a Nej - protože jsem trochu egoistická :P a tak v něčem musím být přece nej ;) hehe
V tomto životě chci něco dokázat ...
"Podívej se na ty hvězdy ... stejné hvězdy, jaké tu byly včera, minulý týden, minulý rok. Stejné, jako když jsme byli děti, i předtím než jsme se vůbec narodili. Za sto let, nikdo si nás nebude pamatovat, ale přesto ... budou znát tyto stejné hvězdy, které známe my!" - meg -
A proč vlastně tenhle blog? Dřive to byla Spisovatelova duše, tedy Moje Duše, nyní je to spíše něco jako žurnál ;) Lidé si nepíšou deníky sami pro sebe ... píšou je pro jiné lidi, něco jako tajemství, které nechtějí prozradit, ale přesto chtějí, aby to všichni věděli!
Quote of a day: Říkáš "Miluji květiny" a trháš je. Říkáš "Miluju ptáky" a zavíráš je. Říkáš "Miluju stromy" a kácíš je. Říkáš "Miluju zvířata" a jíš je. Teď dostávám strach, když tě slyším říkat ... "Miluji tě." - prostě nádhera -

Unrealizable things

5. července 2007 v 12:55 | ~ meg ~ |  Book of secrets
Why do we always love those we cannot have? Všichni někdy trpíme pro lásku. Trápíme se a nemůžeme přestat na danou osobu myslet. Myslíme si, že by nás stejnak odmítla, a tak radši mlčíme a pozorujeme z povzdálí a doufáme, že se jednoho dne stane zázrak ... ale ten nepřichází a my si připadáme tak bezcenní. Každý z nás má určitý problém a nebo bolest v srdci, kterou se snaží uchovat v tajnosti. - meg -
Jednou J.Amado pravil: "Láska, je-li vskutku velká, nemusí být opětovaná. Stačí sama sobě." Ale já si myslím, že se mýlil. Kdo chce být sám? Stát na jedné straně, o samotě, a pozorovat svojí milovanou osobu aniž by s ní mohl mluvit a být. Vždyť jsme se narodili pro lásku! A nikdo nechce být sám ... Více souhlasím se starým citátem: "Miluj, ale buť také milován!" Neříkám, že si osoba, kterou milujeme, ale která nás nemiluje nazpět, nezaslouží být milována, ale rozhodně by poté neměla být milována námi. Protože jsme to my, kdo poté trpí. My jsme byli ochotni udělat pro tuto osobu vše, ale ona za to nemůže, že nás nemiluje nazpět ... ale tím pádem by mělo být povoleno, aby ztratila právo na naši lásku. Vždyť i my chceme být milování!
Zlaté pravidlo! Vždycky na to pamatujte! ;)
"Mnoho lidí si myslí, že cítí pravou lásku k někomu u koho nemají žádnou šanci. Tak to není! Kdyby s oním člověkem strávili pár večerů, zjistili by, že je stejný jako všichni ostatní!"
Quote of a day: Zamilovat se je snadné! A zůstat zamilován také není těžké!