~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Everything can hurt

17. července 2007 v 19:15 | ~ meg ~ |  Book of secrets
Ani nevím jak se to stalo. Lidé dokáží být tak nespravedliví, tak zlí, dokážou ublížit aniž by ani mrkli. Nejsem anděl a vím, že občas také působím bolest, ale nedávno se stalo něco velice bolestivého mě... a je moc těžké o tom mluvit, psát, ale cítím, že je to přesně to, co nyní musím udělat.
Jedná se o zradu ... někdo mě zradil, a ten někdo byla jedna velice blízká osůbka. Ach ... a teď si říkáte: Další dívčí válka! Ale tak to není, já s ní bojovat nebudu, já proti ní nepůjdu, já si na ní zlost vylévat nebudu ... taková já prostě nejsem. Jde jen o to, že tento člověk mě neuvěřitelně zklamal, lhal mi, způsoboval hroznou bolest, soupeřil se mnou! Ale já jsem z toho nic nechtěla! Snažila jsem se vždycky proti tomu postavit a pomoci tomuto člověku, ale nešlo to ... a již nadále to nejde. Je mi to líto! Tato osoba ví, že byla pro mě více než jen přátelem, moc dobře ví, že já si svých přátel vážím a pro své pravé přátele dokážu udělat cokoliv! Mí přátelé to ví, a podporují mě ... a proto hádám, že tato osoba nikdy nebyla mým pravým přítelem. Nemohla bych se na ni znovu obrátit. Nejhorší věc je ta, že tato osoba udělala něco, co jsem chtěla já, a nechala si to pro sebe, mě nic neřekla, a přitom předstírala, že takhle je to v pořádku. A zrovna tahle maličká, nepatrná věc, blbost, mi otevřela oči ... "Já přece nechci donekonečna bojovat!"
Ale přesto, život jde dál! Já mám své přátele a i přesto že jsem byla tolik zraněna a zrazena, tak musím uznat, že jsem na tom nyní lépe! Já své pravé přátele mám! V nouzi jsem poznala ty, kteří mě nikdy neopustí, ale naopak, budou mě navždy podporovat. Jsem vám za to moc vděčná! A co se týče této osoby: Z celého srdce Ti přeji, aby se Ti dařilo! Vím, že se budeme potkávat i nadále(tak to holt ve stejném městě, škole, místě ... prostě chodí), ale také vím, že již nikdy mezi námi nebude to pouto, které jsem chtěla, aby mezi námi bylo ... pouto čistého přátelství! ... ale co já vím ... třeba nakonec byla tím Padlým Andělem ...
Smutný citát dne: "Denně děláme spoustu chyb, tak to prostě chodí, ale důležité je uvědomit si naše chyby a poučit se z nich, ne je opakovat stále dokola (což Ty jsi činila). Promiň ... - magda -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Péťa Péťa | Web | 17. července 2007 v 21:14 | Reagovat

Moc dobře vím, o čem píšeš... ale nevím, jak všem říct, aby jiným neubližovali.

Vždy tu bude někdo... ten" zlý".

Bohužel těch "zlých" je na světě víc než dost.

2 Blighty Blighty | 19. července 2007 v 15:48 | Reagovat

Ano.. také vím, o čem píšeš.. Zažila jsem to a říkala si, že byla nejlepší kámoškou.. Ne, nebyla.. I v té chvíli jsem si říkala, že mám ty přátelé, kteří mi pomůžou.. Věděla jsem o nich.. Ale i přesto.. nevím bylo mi smutno.. Přeju ti, ať se z toho dostaneš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.