~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Srpen 2007

Destroyed physically, broken down mentally

28. srpna 2007 v 20:01 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Tak takhle přesně se cítím! A žádná terapie mi zatím nepomohla! Nevím, co se semnou prostě děje! Teď jsem navíc ještě nemocná :( nastydla jsem a škrabe mě v krku, pálí oči a bolí hlava! Prostě potřebuji odpočívat! Potřebuji čas jen na sebe! Potřebuji relaxovat, dělat si své obyčejné věci - jako třeba skládat fotky do albumu a nebo číst knihu a psát si z ní poznámky! Prostě hlavně ne učit se! Mám teprve týden školy za sebou a už mě z toho bolí hlava? Prostě htůza! Navíc jsem nasydla kvůli pitomému tělocviku, na který jsem se svědomitě připravovala, stávala jsem strašně brzy ráno a šla jsem běhat! abych si vylepšila kondičku, kterou jsem si spíše zničila!
Co se týče toho druhého ... vím! láska mě ničí! A hodně dlouhou dobu jsem o tom přemýšlela. Jen proto, že jse zamilovaná do někoho, nedávám příležitost někomu jinému, aby se dostal do mé blízkosti! Měla jsem šanci! A promarnila jsem ji, protože jsem tu osobu neměla ráda! A radši zůstávám dobrovolně na "ocet"! No nedá se nic dělat! Nemůžu teďka být s nikým - pokud nemůžu být s tím, koho mám tolik ráda! A možná je to tak i lepší ... hodně jsem o tom přemýšlela, jak už jsem řekla,

Stories of true love

26. srpna 2007 v 15:06 | ~ meg ~ |  Life through my eyes
NA SVĚTĚ NENAJDEME DVA STEJNÉ PŘÍBĚHY LÁSKY - PROŽITEK LÁSKY JE STEJNĚ JEDINEČNÝ JAKO KAŽDÁ ZAMILOVANÁ BYTOST!
Opravdová láska mezi dvěma lidmi znamená, že nemohou žít jeden bez druhého, a každý z nich si přeje, aby zemřel o den dříve než ten druhý. - I need you -
We only live truly in the moments of the deepest love. - you're all I have -
Láska znamená mít někoho, kdo rozumí naší minulosti, věří v naši budoucnost a nás přijímá takové, jací jsme. - I want you -
Než jednou vydechnu naposledy, uslyším znovu hlas, který mi vždy zněl hudbou. Prosím, mluv se mnou. - I'll die without you -

Quote of a day: "Things we love no one can ever take from us!" - I love you -
... stories of true love have no endings ...
~ ♥ ~

Therapy

21. srpna 2007 v 15:42 | ~ meg ~ |  Key to my soul
Zatáhnout závěsy - zamknout dveře - zapnout hudbu - žit!
Takže tohle je moje nová terapie. Za posledních pár dní jsem se necítíla moc dobře a hodně věcí mě trápilo! Tak jsem se rozhodla, že s tím skoncuji!
Zamknu se v pokoji, ať mě to neláká vyjít ven do společnosti, zatáhnu závěsy, abych se mohla obklopit ve svém vlastním světě! a začnu konečně něco dělat! Tahne věčná nečinost mě zabíjí! Rozhodla jsem se, že si zahraju na rOck sTar! Nemá cenu se nadále trápit! A tak všechny ty nepříjemné myšlenky, vyvoláné několika věcmi, musím soustředit někam jinam! Jdu si předělat pokojíček - snad možná podle toho, jak se cítím, snad možná podle své představivosti - ale chce to změnu! Chce to, abych se konečně pohnula z místa, kam jsem se nevědomky dostala! A tak to již činím ... jdu pryč na nějaký čas! Jdu se zaměstnat!

Quote of a day: "I love you although I know it's not fair!" - meg -

Bad season

20. srpna 2007 v 20:00 | ~ meg ~ |  Life through my eyes
There is only one cloud in the sky ... and it is raining on me. Somehow, I am not even surprised.
- In the book of my life, this page was supposed to be only a beginning of a new chapter, but it has consumed me -

Messenger of death

20. srpna 2007 v 9:46 | ~ meg ~ |  Book of secrets
And maybe, death may not be so bad, after all ...
Je vážně tak špatné mluvit o smrti? Není to zrovna běžné téma, na které zavedete řeč s přáteli, ale rozhodně bysme se toho neměli bát. Jak jsem jednou řekla: "From the moment we were born, we have started to die."
Smrt není o nic horší než samotný život. Something beautiful ends, something beautiful starts ... protože mi nemůžeme vědět, že náš konec není jen pouhým začátekm.
Nejhorší na smrti je jen to, že musíme opustit ty, které milujeme, ty, na kterých nám záleží. Ale pravda je taková, že osoba, která umírá, netrpí - trpí ti, co tu po ní zůstanou. A láska, ta nezná čas, a živí se kvůli ní stále trápí.

Quote of a day: Pain forces a man cry, love talk. - Turkish proverb -

I think I'm paranoid

19. srpna 2007 v 10:10 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Takže končím ... hledám možné východisko!
Za poslední dobu jsem se necítila vůbec dobře! Nic jsem nejedla, měla jsem strašné křeče v břiše, pohubla jsem ... jsem prostě zničená! Jojo, neopětovaná láska je snad ten nejhorší druh lásky, který vás může potkat! Lidé říkají, že láska je to nejkrásnější na světě, ale často se přesvědčujeme, že tomu není tak :( Láska bolí! A tak končím! Já jsem si sice tenhle pocit nevybrala dobrovolně, ale nyní se mu postavím a budu bojovat! Jak už jsem se několikrát zmínila, já nejsem stvořená pro lásku! Miluji svůj svobodný život - tak proč najednou tohle? Ach! To naše srdce - ten největší zrádce všech!
Ach, nejhorší způsob jak někoho propásnout, je sedět hned vedle něho a vědět, že ho nemůžeme mít! A právě tohle dokáže jedince dovést až na pokraj samotného šílenství, a tak ten jedinec udělá lépe, když si uvědomí, že začal již předem prohraný boj! a radši by se měl vzdát veškerých nadějí! Já si žádné nedělám! Žádný úsměv, který jsem zahlédla, nepatřil mě, žádný pohled, který jsem si pro sebe ukradla, nebyl láskou darovaný ...
Ale co je na zraněných, ale přesto zamilovaných, duších to nejzvláštnější je to, že se tato duše brzy začne schylovat k nenávisti! Začne nadávat na danou osobu, začne jí očerňovat a vinit! Ale jak se tato osoba prohřešila, ne-li jen tím, že neopětuje naše pocity? Jednou, jeden muž zvaný Epikletos pravil: "The one who doesn't love should not be allowed to be aware of a fact he is loved." Já s tím ale nesouhlasím! Každý by měl mít to právo vědět, že je vskutku milován! To, že tyto city neopětuje je již jiná ...
Další smutná věc, na kterou jsem narazila, je tento fakt: "Neopětovaná láska bolí, ale daleko více bolí, nemáme-li dost odvahy říci druhému, jak moc jej milujeme." I přestože si myslím, že slova lásky nikdy neublížila, i přestože mám o sobě dost vysoké mínění, i přestože si dokážu vypočítat všechny šance a fakta, která mě obklopují! nedokážu se odhodlat promluvit ... a nikdy to neudělám! A tak, namísto abych se utopila ve svém smutku a mlčení, tak tento smutek i s tímto pošetilým citem vyženu nejprve ze své hlavy ... a později i ze srdce!
- a všemu je konec -

Quote of a day: "All of us carry inside of ourselves a cemetary of those we have loved."

Pitiful life

18. srpna 2007 v 18:55 | ~ meg ~ |  Book of secrets
My life's so pitiful!
Zaspala jsem! Připravila jsem si toast, ale rozdrobil se! Usmažila jsem vajíčka, ale připálila jsem je! Nad tím jsem se ale nepozastavila - řekla jsem si jen: další normální den začíná!
Doběhla jsem jen taktak autobus, ale uvědomila jsem si, že jsem si zapomněla peníze doma - vypadá to, že budu mít opět zpoždění! snad si nebudou na mě stěžovat ...
Když jsem konečně dorazila, první co jsem udělala, všimla jsem si tebe! Ale ty jsi mě ignoroval, nikdy ses nestaral o jedinou věc, kterou jsem kdy řekla! ... v zoufalství jsem utopila svůj smutek. Poseděla s přáteli, jen abych si uvědomila, že nikdy předtím v životě jsem kolem sebe neměla tolik svých blízkých přátel, kteří pro mě najednou nic neznamenali - v porovnání s tebou!
Nastavila jsem si budík a zalehla jsem! Pokud budu mít štěstí, neokradneš mě opět o můj spánek (zas a znova). Tato úzkost - vydržela mi další podělaný den! Ale zdá se, že je to pro dnešek všechno! Konec - umírám!!!
Můj život je tak ubohý! Dej mi jen jeden jediný důvod, proč bych ho neměla ukončit! Protože pokud tady je nějaký takový důvod, tak jsem na něj ještě nenarazila! ... a již jsem zkusila vše, na co jsem přišla ... s výjimkou drog a cigaret - ale mám pro to své důvody! Nestojí za to zničit si svůj život, když zbytek je už na pokraji konce ...

Quote of a day: "Angels have their heaven up in the sky! Devils have their heaven here on the Earth!" ;)

Soul mate

18. srpna 2007 v 12:54 | ~ meg ~ |  Book of secrets
THE ONLY ONE
Každý z nás je jedinec! originál! chodící po tomto širém světě! Každý z nás něco hledá! a to něco by měla být právě láska! Nemyslím tím jen zalíbení v někom, ale i porozumění beze slov, úsměvy a pohodlí, který ten druhý nabízí! Lidé prý mají v sobě ukrytou jen polovičku své duše! a tak po celý svůj život hledáme naši druhou polovičku duše! Kolikrát se spleteme, ale nakonec se prý přece jenom zadaří, a my si najdeme toho, kde sdílí s námi najprve duši, později i své srdce! Zní to pohádkově? Ale mohla by to být pravda!
Jenže jak to poznáme? Romantik vám odpoví, že to prostě pocítíme, filosof řekne, že splést se v takovém případě by mohlo mít hrůzné následky! Jsou zde ale i chvíle, kdy máme pocit, že jsme našli naši spřízněnou duši, ale tento pocit není opětovaný! Co poté můžeme v takové situaci dělat? Trápit se? Nakonec nám asi nic jiného nezbude, a my si začneme říkat, že nám tedy tato osoba nebyla souzena! Rozdíl je ale v tom, říci tohle rozumu a vysvětlit tohle srdci! "Pokud jsi nebyl stvořen pro mě! Tak proč mi mé srdce tvrdí opak?!"
Přiznání: Nejsem z těch, kteří by se snadno zamilovali. Nejsem z těch, kteří by rádi randili. Ba naopak, vždycky jsem si užívala svého volného a svobodného života! Žádné závazky, žádné povinnosti! Ale jsem jen lidská bytost, a tak jako každý mého druhu, i já jsem podlehla tomuto citu! O to horší, že na to nejsem zvyklá! O to horší, že nevím jak se zachovat! O to horší, že mě obdivuje řada lidí, ale jen ta jediná osůbka ne a ne se pohnout! O to horší, že tohle není smyšlený příběh, ale skutečnost! O to horší, že je to můj život, kterého jsem si vždy tolik cenila!
Probudila jsem se během spánku - jestli to, co jsem včera prožila by se dalo nazvat spánkem - nespala jsem celou noc a přemýšlela jsem! Na nic jsem nepřišla ... jen na jednu věc! Že žádný prášek na zmírnění bolesti nedokáže zabít ten pocit, který pociťujeme v srdci!

Quote of a day: Klávesnice klavíru můžou být pouze černobílé, ale v našich srdcích zní jako milióny různých barev.

Another fu*king morning

16. srpna 2007 v 13:05 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Good morning ... life hates me!
Taky vám někdy přijde, že vás život prostě nenávidí ... že ať děláte co děláte, nic se nedaří? Někdy se probudíte se slovy: "Další zatracené ráno!" a máte sto chutí začít křičet a mlátit kolem sebe a nebo naopak - opět zalehnout a nechat okolní svět běžet, zatímco váš svět se opět zastaví? Pokud ano, tak vím naprosto přesně jak se cítíte! Někdy si říkám, jestli ten den vůbec stojí za to, abych se namáhala a vylezla z postele. Někdy se cítím strašně! a prostě bych chtěla zůstat zachumlaná ve svém pelíšku napořád ... někdy i vylezu, protože mi nic jiného nezbývá, ale pak mám na mysli jen tři body: Get up - Survive - Get back to bed.
Ach, život někdy dokáže pořádně praštit přes palici! Někdy se cítíme, že nás vůbec není třeba ... tak proč se namáhat! Je to příšerný pocit být v místnosti plné lidí a přesto nikdo si vás nevšímá ...

Quote of a day: Love the life you live. Live the life you love! - bob marley -