~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Soul mate

18. srpna 2007 v 12:54 | ~ meg ~ |  Book of secrets
THE ONLY ONE
Každý z nás je jedinec! originál! chodící po tomto širém světě! Každý z nás něco hledá! a to něco by měla být právě láska! Nemyslím tím jen zalíbení v někom, ale i porozumění beze slov, úsměvy a pohodlí, který ten druhý nabízí! Lidé prý mají v sobě ukrytou jen polovičku své duše! a tak po celý svůj život hledáme naši druhou polovičku duše! Kolikrát se spleteme, ale nakonec se prý přece jenom zadaří, a my si najdeme toho, kde sdílí s námi najprve duši, později i své srdce! Zní to pohádkově? Ale mohla by to být pravda!
Jenže jak to poznáme? Romantik vám odpoví, že to prostě pocítíme, filosof řekne, že splést se v takovém případě by mohlo mít hrůzné následky! Jsou zde ale i chvíle, kdy máme pocit, že jsme našli naši spřízněnou duši, ale tento pocit není opětovaný! Co poté můžeme v takové situaci dělat? Trápit se? Nakonec nám asi nic jiného nezbude, a my si začneme říkat, že nám tedy tato osoba nebyla souzena! Rozdíl je ale v tom, říci tohle rozumu a vysvětlit tohle srdci! "Pokud jsi nebyl stvořen pro mě! Tak proč mi mé srdce tvrdí opak?!"
Přiznání: Nejsem z těch, kteří by se snadno zamilovali. Nejsem z těch, kteří by rádi randili. Ba naopak, vždycky jsem si užívala svého volného a svobodného života! Žádné závazky, žádné povinnosti! Ale jsem jen lidská bytost, a tak jako každý mého druhu, i já jsem podlehla tomuto citu! O to horší, že na to nejsem zvyklá! O to horší, že nevím jak se zachovat! O to horší, že mě obdivuje řada lidí, ale jen ta jediná osůbka ne a ne se pohnout! O to horší, že tohle není smyšlený příběh, ale skutečnost! O to horší, že je to můj život, kterého jsem si vždy tolik cenila!
Probudila jsem se během spánku - jestli to, co jsem včera prožila by se dalo nazvat spánkem - nespala jsem celou noc a přemýšlela jsem! Na nic jsem nepřišla ... jen na jednu věc! Že žádný prášek na zmírnění bolesti nedokáže zabít ten pocit, který pociťujeme v srdci!

Quote of a day: Klávesnice klavíru můžou být pouze černobílé, ale v našich srdcích zní jako milióny různých barev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 killisek killisek | Web | 18. srpna 2007 v 13:50 | Reagovat

bohužel je to pravda :(

2 waulee waulee | 12. června 2008 v 21:11 | Reagovat

krásně vyjádřeno...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.