~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Pitiful life

18. srpna 2007 v 18:55 | ~ meg ~ |  Book of secrets
My life's so pitiful!
Zaspala jsem! Připravila jsem si toast, ale rozdrobil se! Usmažila jsem vajíčka, ale připálila jsem je! Nad tím jsem se ale nepozastavila - řekla jsem si jen: další normální den začíná!
Doběhla jsem jen taktak autobus, ale uvědomila jsem si, že jsem si zapomněla peníze doma - vypadá to, že budu mít opět zpoždění! snad si nebudou na mě stěžovat ...
Když jsem konečně dorazila, první co jsem udělala, všimla jsem si tebe! Ale ty jsi mě ignoroval, nikdy ses nestaral o jedinou věc, kterou jsem kdy řekla! ... v zoufalství jsem utopila svůj smutek. Poseděla s přáteli, jen abych si uvědomila, že nikdy předtím v životě jsem kolem sebe neměla tolik svých blízkých přátel, kteří pro mě najednou nic neznamenali - v porovnání s tebou!
Nastavila jsem si budík a zalehla jsem! Pokud budu mít štěstí, neokradneš mě opět o můj spánek (zas a znova). Tato úzkost - vydržela mi další podělaný den! Ale zdá se, že je to pro dnešek všechno! Konec - umírám!!!
Můj život je tak ubohý! Dej mi jen jeden jediný důvod, proč bych ho neměla ukončit! Protože pokud tady je nějaký takový důvod, tak jsem na něj ještě nenarazila! ... a již jsem zkusila vše, na co jsem přišla ... s výjimkou drog a cigaret - ale mám pro to své důvody! Nestojí za to zničit si svůj život, když zbytek je už na pokraji konce ...

Quote of a day: "Angels have their heaven up in the sky! Devils have their heaven here on the Earth!" ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.