~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Září 2007

What an idiot I am

22. září 2007 v 12:58 | ~ meg ~ |  Because I've learnt
"And when the time comes, it will hurt bad!" A taky že se to tak stalo, i přestože jsem tvrdila, že jsem pro ně šťastná! A taky že jsem, jen jsem nečekala, že ten okamžik, kdy se budu muset postavit svému strachu a obavám, nastane tak brzy ... a tak nečekaně.
Přesně jak jsem napsala nedávno: Již brzy už bude pozdě! Již brzy najdeš někoho, kdo bude pro Tebe úplně dokonalý! Poté mi už nikdy nebude dovoleno, abych Ti ukázala, jak úplně dokonalý jsi Ty pro mě! > a tak se stalo <
"Od prvního okamžiku jsem to pociťovala, ale bylo to příliš bolestivé, abych se s tím někomu svěřila. Myslela jsem si, že jsem udělala správně, když jsem skrývala před tebou tuto prostou pravdu. Kéž bych nebyla bývala tak slepá ... měla bych nyní někoho, na koho bych se mohla spolehnout! Kéž bych mohla změnit tvojí mysl! Kéž bych to jen byla bývala věděla! ... Nyní konečně chápu, proč se věci staly, tak jak se staly, a jak je možné, že všechno je nyní úplně špatně! Kéž bych byla bývala řekla to, co jsem měla na mysli! Kéž by to byla bývala pravda ... kéž bych tě měla blízko sebe."

Quote of a day: "I looked at you and I smiled, because I finally felt the peace within my soul."- meg -

Xena: Virtuální série

11. září 2007 v 19:50 | - the darkest star - |  Stories of my life
Již brzy k přečtení ... > ZDE <
Kdo by neznal Xenu, Princeznu Bojovnici? Když se roku 1995 na amerických obrazovkách objevila poprvé "jódlující" princezna bojovnice, která byla odhodlaná nakopat zadek i samotnému Herkulovi, bylo všem jasné, že vedlejší role v trilogii pro ní nebude stačit. Nikdo však ale asi nepočítal s neuvěřitelným úspěchem, jaký může tato divoká černovláska vyvolat. Brzy však Xena, spolu se svojí druhou polovičkou - Gabrielou; převálcovaly a nakopaly zadnici i samostatnému Herkulovi - a to doslova! Seriál Xena se dočkal šesti sérií! kde nová série pokaždé předčila předešlou! A tak se není čemu divit, že roku 2004 se všem, ne jen fanouškům, těžko loučilo s kráskou, která změnila dospívání mnoha teenagerům ...
Seriál sice mohl skončit, jenže dobrodružství Xeny a Gabriely stále pokračuje! A vy si ho nyní můžete přečíst!
VIRTUÁLNÍ SEDMÁ SÉRIE (již brzy k přečtení)
Promo video
Citát dne: "Nesuď dopis podle papíru!" - gabriela -
P.S. Koukntě se na Xena Forever!

Tralala

9. září 2007 v 11:31 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Tak takhle se přesně cítím! Nedokážu vydržet na jednom místě! Stále musím něco dělat! a to již od středy! Prostě všechno je fajn - stává se ze mě hrozný optimista! Na všechno nahlížím z té lepší stránky, stále se usmívám a směji! zpívám si a poskakuji na židli! poslouchám hudbu a jsem prostě happy! Všechno je zase fajn ;) Tak jak se to vždy předpovídá: "Všechno jednou přebolí!" A je to pravda - nic nebolí! nic se neděje! Life goes on! A je tak krátký - a tak je jen ztráta času se zabývat "maličkostmi". :) :) :)
V pátek byla super pařba! Hehe. V irské hospůdce to jen výřilo - rugby zápas: Francie proti Argentině. Jelikož bydlím nebezpečně blízko Belgie, kde mnozí fandí Francii; jelikož má nej kámoška je Francouzska a další mí přátelé jsou taktéž Francouzi nebo mají rádi Francii ... bylo velice nebezpečné vykřikovat: "Argentina do toho!" Ale přesto se mi to podařilo - I am a rebel ;) by my body, by my soul :) Ale pořádně nás to vyčerpalo ... teda do té doby, než jsem začali hrát super hru :P Za celý večer jsem toho dost vypila - vodka redbull a 3krát tequila :P a to hned za sebou (no jo no - horkokrevnost se ve mě nezapře). A pak přišel na řadu tanec! Navštívili jsme nej diskotéky ve městě! A tančili až do tří do rána ... s Alexí jsme přijeli domů úplně zničené, ale šťastné! Nohy mám do krve rozedřené :P ale co na tom, když se cítím tak skvěle :) Ale dosti již o mě ... nerada o sobě mluvim ;)
"I love my friends! xxx " - meg -

To know everything!

8. září 2007 v 17:47 | ~ meg ~ |  Key to my soul
I WOULD HAVE DIED FOR YOU ... BUT TO LIVE FOR YOU I REFUSE NOW!
Udělej něco více než jen abys existoval - ale také ŽIJ!
Udělej něco více než jen aby ses dotýkal - ale také POCIŤUJ!
Udělej něco více než jen aby ses díval - ale také POZORUJ!
Udělej něco více než jen abys četl - ale také VNÍMĚJ!
Udělej něco více než jen abys slyšel - ale také POSLOUCHEJ!
Udělej něco více než jen abys poslouchal - ale také CHÁPEJ!
Udělej něco více než jen abys přemýšlel - ale také UVAŽUJ!
Udělej něco více než jen abys mluvil - ale také se VYJÁDŘI!

Citát dne: Již brzy už bude pozdě! Již brzy najdeš někoho, kdo bude pro Tebe úplně dokonalý! Poté mi už nikdy nebude dovoleno, abych Ti ukázala, jak úplně dokonalý jsi Ty pro mě! - anonymous-

Asshole father

4. září 2007 v 19:29 | ~ meg ~ |  Stories of my life
Tohle je prostě nádhera :'( - smutná, mrazivá nádhera! -
"Čekal jsem na tebe včera večer. Čekal jsem tak dlouho, že jsem prošvihl poslední vlak domů.Čekal jsem, abych ti konečně řekl, že tě miluji každým dnem čím dál tím víc! Čekal jsem na tebe včera večer jako každý jiný den ... vlastně jsem čekal v tom strašném slejváku, čekal, abych se mohl přesvědčit, jestli cítíš to, co já! ...
Jenže ty necítíš to samé! A i kdyby, nikdy nepůjdeš proti svému debilnímu otci, který ti zakazuje se se mnou stýkat!!! Jsi zlomená! Končíš s drogami? Jen kvůli svým lidem? Ach! Proč jsem se vůbec namáhal?Proč?
Čekal jsem tak dlouho a doufal, že se jejich názory, jejich myšlení změní! Ale oni na mě vždy ukazovali svými dlouhými prsty, vždy mě obviňovali! A není to moje chyba, že ty se cítíš mizerně - pokořeně! trapně! Protože ty nikdy nepůjdeš proti svému debilnímu otci! Nikdy! Přiznej to! Nikdy - tak si to konečně přiznej! Proč? Proč jsem se vůbec namáhal?
... nazval jsem tě děvkou! v záchvatu jsem rozbil tvé domovní dveře! A ty mě přesto odmítáš nenávidět! Tak mi nyní řekni: jak se mám z tohoto dostat, když mě odmítáš nenávidět! ( ... když vím, že mě miluješ ... ) Proč mě odmítáš nenávidět?
Jsi jen zlomená tatínkova holčička, že? Proč? Proč jsem se vůbec namáhal? Proč jsem se vůbec zamiloval ... ?"
- tenhle vlak už odjel navždy -

Quote of a day: "I guess I'm trying to say I'm sorry ... but it always come out wrong. I think a part of me still loves you, even though we are moving on."

Bert ♥

1. září 2007 v 13:34 | ~ meg ~ |  Sound ♪ Music
On je prostě dokonalý! Co více dodat? Jen to, že si již nedokážu představit svůj život bez něho ...
Quote of a day: "I love you more than anyone in history!" - r.b. -