~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Break-Up

15. září 2008 v 20:33 | ~ meg ~ |  Key to my soul
Pro začátek začnu s citací ...

"Někdy člověk musí narazit na kamenné dno a zranit ty, kteří ho milují, aby si uvědomil, že to, čím se stal, není to, čím chtěl být."


Rozchod je vždycky těžký ... ať už je to jen po pár týdnech, či několika měsícíh či i letech.V mnoha případech je o hodně těžší, a někdy i bolestnější, se s někým rozejít, než když se s vámi někdo rozejde. V něčem takovém vám nikdo nepomůže. Jakmile jednou uděláte rozhodnutí, je všechna práce na vás. Jistě, je to velice bolestní přijmout od někoho "kopačky", ale je i bolestné uvědomit si, že se svým partnerem již nejste šťastní ... a jeden z vás se musí odhodlat k tomuto bolestnému kroku zvaný "rozchod". Nicméně, je o mnohem lepší tento krok učinit a trpět jen na chvíli, než situaci zahnat do takové fáze, kde není cesty zpět ...
Spousta lidí denně propluje našimi životy. Mnozí se ani za námi neotočí; a my za nimi. Ale někteří zakotví na chvíli, či někdy i na déle. Každý člověk v nás zanechá jistý otisk, který se nedá jen tak smazat. Ať už ten otisk značí dobrou zkušenost a nebo špatnou, pravda je taková, že nás tento otisk dokáže identifikovat. Já rozchod s osobou, s kterou jsem strávila mnoho měsíců neberu jako konec světa. Ba naopak, beru to jako nový začátek ... v kterém příště budu chytřejší.
Vždyť, když se dva lidé poznají, neví o sobě nic. To až časem se začínají dozvídat věci, které buďto obdivují, a nebo se jim protiví. Pokud je to první případ ... může to končit známým "a žili šťastně až do smrti", pokud jde ale o případ druhý, tak této zkušenosti dáme jméno "rozchod".


It is easy to fall in love. It is harder to find someone who will understand that.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.