~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Listopad 2008

Right now

22. listopadu 2008 v 11:01 | ~ meg ~ |  Pieces of me
Why do I feel like a failure?
Vždycky jsem vedla pohodový život. Měla jsem senzační přátele a o zábavu bylo pokaždé postaráno. Kamkoliv jsem přišla, tak jsem rozzářila místnost ... ale to všechno náhle skončilo. Přestěhovala jsem se jinam; ztratila své přátele a tím i své místo.
Proč si nedokážu vybudovat nový život i nyní? Proč nemám nikoho s kým bych mohla jít pártit? Proč už nejsem taková, jaká jsem bývala?
Všechno se tak rychle mění ...

Připadá mi, že jsem selhala ve svém životě. Že jsem zklamala sama sebe! Nejsem spokojená sama se sebou. Jsem jen doma, nic nedělám než že se učím ... můj život mi přijde tak prázdný. I přestože mám nové přátele, není to vůbec stejné, jaké to bývalo předtím.
And so there I go - with my heart & soul broken. A z veselé dívky, která vždycky vlastnila jakoukoliv místnost do které vešla, se stala dívka, která se bojí okolního světa a uzavírá se sama do sebe. Jsem vážně tolik nešťastná?

♪ Sick Puppies: Pitiful ♪

Acupuncture of my heart

21. listopadu 2008 v 19:49 | ~ meg ~ |  Book of secrets
Proč se někdy cítíme, jak se cítíme? A proč to v určitých situacích nedokážeme změnit?

Tohle je to, co mě poslední dobou hodně trápí. Mám všechny předpoklady být šťastná, a přesto to nic nemění. Tenhle život jsem si vybrala sama - je o hodně klidnější; ale přesto se mi stýská po tom hektickém životě, jaký jsem před rokem vedla.

So, I am asking: How to mend a broken heart?
Tenhle život nám byl dán. Ano, byl nám věnován - je to ten největší dar, který jsme kdy dostali. Náš osud je v našich rukou, a my s ním můžeme udělat, co chceme. Přesto, jsou určité věci, které se změnit nedají. Například ten pocit bezvýznamnosti ... pocit osamělosti ... i přestože na vás spoléhá mnoho lidí, i přestože máte mnoho přátel, přesto se můžete cítit "prázdně". Co nám v našich životech často chybí, je láska. Proč se říká "každý žije pro lásku", když je tak těžké najít tu "lásku". Láska přece není jenom slovo, kterým pojmenováváme určitou etapu v našem životě. Často narážíme na náhrašky lásky ... ale doopravdy milujeme?
Zdá se mi, že jsem svůj život promarnila s těmi, o ketrých jsem si myslela, že bych mohla milovat ... ale nakonec jsem se vždycky ptata: "Have I loved, or have I lied?" A většinou jsem lhala ...
Zdá se mi, že svůj život ztrácíme před očima, když milujeme ty, s kterými nemůžeme trávit svůj čas. I tohle se mi stalo. Teď, po dvou měsících rozchodu s někým, kdo jenom "vyplňoval" volný čas, jsem si uvědomila, že jsem ve svém životě milovala jen jednou ... a to tu nesprávnou osobu! která vedla svůj vlastní život, a zapomněla mě tam připočítat ...
Tak proč? Proč je naše srdce tak často prázdné? Tak často si nalhává věci, které neexistují, a ani nemůžou existovat? Proč se nedokážeme zamilovat na povel? Vše by bylo tak snadnější ...

Quote of a day: ♥ I am not a child. No, I am much younger than that ...

Golden rule

21. listopadu 2008 v 19:39 | ~ meg ~ |  Because I've learnt
Everyone knows this: The more the music is loud, the more the heart is broken!
Čím to je, že si lidé léči své srdce hlasitou hudbou a izolací? Většina z nás zaleze do kouta a pustí si svoji oblíbenou hudbu, a to co nejvíce nahlas. Proč ale raději nezajdeme někam s přáteli a nesnažíme se od svých trápění odpoutat? Zdá se mi, že se občas rádi utápíme v skutku. Vždyť přeci ... we bleed just to know we are still alive ... Proto, když uvidíte někoho, kdo poslouchá nahlas hudbu, víte asi, proč. Někdy se stačí jen pozastavit a sledovat lidi kolem vás. Denně potkáváme tolik zlomených duší ... a přesto jim nedokážeme pomoci. Kdyby jen existoval nějaký tajný signál, který by nám dovolil se seznámit snadněji ... ale takto to na tomto světě neexistuje.

Hudba je pro nás vším. Je neutrální - léčíme si s ní naše bolavá srdce, ale taky s ní sdílíme naše dny štěstí a pohody. - A já se jdu vrhnout na postel ... a poslouchat ten lék, který žádný z lékařů nikdy nepředepisuje ... ale který má ten nejlepší účinek na moji pomlácenou duši ...

Quote of a day: ♥ Sky is your limit; so deal with it as you think it is the best!