~ ♥ ~ Live the life you love! Love the life you live! ~ ♥ ~

Key to my soul

The Winner Takes It All

6. června 2009 v 13:09 | ~ meg ~
Somewhere deep inside you must know >> I MISS YOU <<
but what more can I say? Rules MUST be obeyed ...
I don't wanna talk
About the things we've gone through
Though it's hurting me ... now it's history
>> I've played all my cards <<

I was in your arms
Thinking I belonged there

But I was a fool
Playing by the rules


But tell me does she kiss
Like I used to kiss you?
Does it feel the same
When she calls your name?


I don't wanna talk
If it makes you feel sad

And I understand
You've come to shake my hand
I apologize if it makes you feel bad
Seeing me so tense - no self-confidence
... but you see ...
>> The winner takes it all <<

Quote of a day: I'm out; I've done all that I can do. I am not going to chase you anymore. So if you want me in your life; you'll find a way to put me in it. ~
♥~

Someone Special ♥

31. května 2009 v 0:33 | ~ meg ~
He is not my boyfriend ...
but I love his hugs, his smile, his advice, his kindness & the times when we laugh together. I guess I fell in love with our friendship.
~ I'm not your love, baby. I'm not the one ... [I don't do love] </3 ~

I want to scream!

13. prosince 2008 v 23:15 | - the darkest star -
I want to scream! and cry ... and go to bed, switch off the phone and be all alone! alone ... exactly how I feel now </3 I don't know why ... I don't know many things right now. I just know that I am not happy in this moment. Like something was missing here ... maybe me?
I don't even know what to write anymore ... i lack lot of my imagination. i lack many things, indeed ...
Somehow, I find it easier to write in English ... I don't even know why.

Boys & Girls

3. prosince 2008 v 17:03 | ~ meg ~
It's so hard to find a partner ...
Nejsem žádný idealista a nehledám lásku na celý život. Pokud se s někým dáte dohromady, neznamená to, že s ním zůstanete na věky věků - ale rozhodně je to pro ten moment přítomnosti! kdy jste štastní <3 a možná, kdo ví ... se to vyvine v něco silného! v něco, co nikdo a nic v tomto životě nebude moci rozdělit. Ach, tohle je krásná myšlenka, skoro jako pohádka ...
O co mi ale jde je, prvně vůbec někoho "ulovit". Podle mě, spousta z nás je krásných, chytrých a máme smysl pro humor. Spousta z nás je prostě "loveable" - spousta kluků by nás ocenilo! Ale kde tyto kluky hledat?
Co se stalo mě ... přestěhovala jsem se do nového města; nikoho tady neznám (a všichni mí přátelé jsou jen holky). Na univerzitu kam chodím nechodí někdo "extra", který by upoutal mojí pozornost ...
Nicméně, denně vidím spoustu (alespoň 5) překrásných kluků, kteří se zdají být úžasní! Ale jak k nim? Když je neznám, moje ostýchavost mi nikdy nedovolí k nim promluvit ...
Tak jak se můžu s někým dát dohromady? =/

Quote of a day: I can live without love. However, I will never exist without love.

Break-Up

15. září 2008 v 20:33 | ~ meg ~
Pro začátek začnu s citací ...

"Někdy člověk musí narazit na kamenné dno a zranit ty, kteří ho milují, aby si uvědomil, že to, čím se stal, není to, čím chtěl být."


Rozchod je vždycky těžký ... ať už je to jen po pár týdnech, či několika měsícíh či i letech.V mnoha případech je o hodně těžší, a někdy i bolestnější, se s někým rozejít, než když se s vámi někdo rozejde. V něčem takovém vám nikdo nepomůže. Jakmile jednou uděláte rozhodnutí, je všechna práce na vás. Jistě, je to velice bolestní přijmout od někoho "kopačky", ale je i bolestné uvědomit si, že se svým partnerem již nejste šťastní ... a jeden z vás se musí odhodlat k tomuto bolestnému kroku zvaný "rozchod". Nicméně, je o mnohem lepší tento krok učinit a trpět jen na chvíli, než situaci zahnat do takové fáze, kde není cesty zpět ...
Spousta lidí denně propluje našimi životy. Mnozí se ani za námi neotočí; a my za nimi. Ale někteří zakotví na chvíli, či někdy i na déle. Každý člověk v nás zanechá jistý otisk, který se nedá jen tak smazat. Ať už ten otisk značí dobrou zkušenost a nebo špatnou, pravda je taková, že nás tento otisk dokáže identifikovat. Já rozchod s osobou, s kterou jsem strávila mnoho měsíců neberu jako konec světa. Ba naopak, beru to jako nový začátek ... v kterém příště budu chytřejší.
Vždyť, když se dva lidé poznají, neví o sobě nic. To až časem se začínají dozvídat věci, které buďto obdivují, a nebo se jim protiví. Pokud je to první případ ... může to končit známým "a žili šťastně až do smrti", pokud jde ale o případ druhý, tak této zkušenosti dáme jméno "rozchod".


It is easy to fall in love. It is harder to find someone who will understand that.

To know everything!

8. září 2007 v 17:47 | ~ meg ~
I WOULD HAVE DIED FOR YOU ... BUT TO LIVE FOR YOU I REFUSE NOW!
Udělej něco více než jen abys existoval - ale také ŽIJ!
Udělej něco více než jen aby ses dotýkal - ale také POCIŤUJ!
Udělej něco více než jen aby ses díval - ale také POZORUJ!
Udělej něco více než jen abys četl - ale také VNÍMĚJ!
Udělej něco více než jen abys slyšel - ale také POSLOUCHEJ!
Udělej něco více než jen abys poslouchal - ale také CHÁPEJ!
Udělej něco více než jen abys přemýšlel - ale také UVAŽUJ!
Udělej něco více než jen abys mluvil - ale také se VYJÁDŘI!

Citát dne: Již brzy už bude pozdě! Již brzy najdeš někoho, kdo bude pro Tebe úplně dokonalý! Poté mi už nikdy nebude dovoleno, abych Ti ukázala, jak úplně dokonalý jsi Ty pro mě! - anonymous-

Therapy

21. srpna 2007 v 15:42 | ~ meg ~
Zatáhnout závěsy - zamknout dveře - zapnout hudbu - žit!
Takže tohle je moje nová terapie. Za posledních pár dní jsem se necítíla moc dobře a hodně věcí mě trápilo! Tak jsem se rozhodla, že s tím skoncuji!
Zamknu se v pokoji, ať mě to neláká vyjít ven do společnosti, zatáhnu závěsy, abych se mohla obklopit ve svém vlastním světě! a začnu konečně něco dělat! Tahne věčná nečinost mě zabíjí! Rozhodla jsem se, že si zahraju na rOck sTar! Nemá cenu se nadále trápit! A tak všechny ty nepříjemné myšlenky, vyvoláné několika věcmi, musím soustředit někam jinam! Jdu si předělat pokojíček - snad možná podle toho, jak se cítím, snad možná podle své představivosti - ale chce to změnu! Chce to, abych se konečně pohnula z místa, kam jsem se nevědomky dostala! A tak to již činím ... jdu pryč na nějaký čas! Jdu se zaměstnat!

Quote of a day: "I love you although I know it's not fair!" - meg -

Listen to your heart

31. července 2007 v 15:11 | ~ meg ~
Sense says no ... heart screams yes!
Tak mě napadlo ... můj rozum je vážně proti, ale srdce křičí ano! Je to strašný rozespor, neboť ať udělám co udělám, vždycky zraním jednoho z nich. Rozum na mě přišel s celým slohem, kde je popsaný každý důvod do detailu a závěr je jasný a stručný: Nemožné! Nevídané! Zakázané! Jojo, tak takhle mi radíš, rozume ... a já vím, měla bych ti věřit, vždyť ty jsi ten nejchytřejší, vždyť ty jenom konáš svojí práci a radíš ... ale co na to pak srdce? Ano, vím. To mi nedalo žádnou hodinovou přednášku o tom, proč bych se neměla chovat tak pošetile, ale řeklo jen stručně: Udělej to! Ach, co ty můžeš vědět srdce ... ani mi kloudné vysvětlení nedokážeš dát! Co ty jsi za rádce!?! ... Ale teď mě tak napadá ... na co čekám? Jsem to vážně hlupák! rozebírat tuto situaci nadále, když už já vlastně odpověď znám! Měla bych si pospíšit, než bude již pozdě .. VŽDYŤ ROZUM NENÍ SCHOPEN MILOVAT!... ale srdce ano!

Quote of a day: "Mé první vydechnutí je mé poslední nadechnutí."- izabella -

Lost girl

27. června 2007 v 15:02 | ~ meg ~
Vstát - Přežít - Vrátit se do postele!
Tak takhle nějak si připadám. Někdy se sama sebe ptám, co tady vlastně dělám? Jak nakládám se svým časem, a stojí to vůbec za to? Někdy mě zachvátí pocit zbytečnosti a dojde mi, jak prázdný život vedu. Jsme "Ztracená Dívka", ale je to vlastně pravda? Je to hrozný pocit, když jste v přeplněné místnosti, ale nikdo vás nevidí! Když křičíte, ale nikdo vás neslyší! Když chcete, aby se na vás někdo usmál, ale nikdo se nezajímá! V těchto situacích si uvědomuji, že jsem na všechno sama. Lidé do našich životů vstupují, ale zase je opouštějí. Někteří se u nás ohřejí trochu déle, ale pak zase musejí jít ... ale tak to má být! Byli jsme dáni do tohoto světa a musíme zde přežít - a to většinou sami! Celý svůj život jsme odkázáni sami na sebe! Nikdo na tomto světě s námi nevydrží tak dlouho, jako my sami. A proto je důležité, abychom sami se sebou vycházeli!
A přesto všechno si nemyslím, že žiji prázdný, zbytečný život. Cokoliv na tomto světě udělám, nějak se odrazí na něčem dalším. Vím, že nějakým způsobem pomáhám okolním lidem, třeba mými povzbudivými slovy - a to z mého prostého, obyčejnoho života činí překrásný, hodnotný zážitek. To, že činím někoho šťastným, mě naplňuje a odstraňuje pocit bezvýznamnosti. Vždyť život sám je jedno velké dobrodružství a my jsme jeho průvodci! (- meg -) Takže dříve než se rozhodnu jít dál, musím se porozhlédnout zpět a říci: Byl to dobrý den!!
Citát dne: "Utrhl jsme květinu, ale zvadla mi. Chytil jsem motýla, ale zemřel. Až pak jsem pochopil, že krásy je třeba dotýkat se srdcem." - john lenon -
... vždyť život je tak krásný! a my mnohé krásy nevidíme, ale stačí jen otevřít oči ... Otevři oči! ...

Friendship

15. listopadu 2006 v 18:36 | ~ meg ~
"Protože jsem tě poznala, navždy jsem se změnila ..."
"Tak dlouho, dokud budu živa, na světě bude vždycky někdo, kdo tě bude milovat. Tak dlouho, dokud budeš živ, na světě nebude nic, co bych pro tebe neudělala."
Bez tebe jsem NIC! S tebou jsem VŠE!
"V tobě jsem našla tu chybějící část sebe sama!"
"Pokud chceš žít do sta let, já chci žít do sta mínus jeden den, abych nikdy nemusel žít bez tebe."

Spisovatelova duše

15. listopadu 2006 v 18:10 | - meg -
Každý spisovatel, ať již profesionální či neprofesionální, má své nápady a chce je prostřednictvím svých příběhů a historek vyjádřit - alespoň já to tak chci. Možná mé příběhy nikoho neupoutají, možná to někomu nic neřekne, ale v každém mém příběhu je skrytý nějaký význam, nějaké poslání, které bych vám, milí čtěnáři, ráda předala.
Jeden můj hodně blízký přítel mi jednou řekl, že bych měla psát a psát a psát, třeba i moudra a citáty, které mě napadnou ... a tak píšu. On sám si neuvědomuje, jak moc mě to tehdy vzalo ... (on sám si neuvědomuje, co pro mě tehdy znamenal a já tolik lituje, že jsem neměla tu odvahu mu to kdy říct, protože nyní je příliš pozdě)

Láska

14. listopadu 2006 v 18:38 | - meg -
Kdo kdy viděl lásku?
"Předtím, než jsem tě potkala, jsem neměla tušení, jaké to je se na někoho podívat a usmát se bez jediného důvodu!"
Většina lidí se domnívá, že láska znamená být milován. Avšak pravda je opakem - láska znamená milovat!
Milovat znamená trpět, ale nemilovat znamená umřít. [Marie Ebner-Eschenbach]
"Bez lásky nejde žít - bez bolesti nelze milovat!"
Vzdát se lásky znamené zvolit si smrt ...
"Teď všechen hřích z mých rtů je tvými sňat." - "Leč na mých zas je tvého hříchu tíha." [Romeo a Julie]
"Ó, láska je velmi skutečná, jednou to poznáš, ale má jednoho nepřítele, a tím je život ..."
ZAMILOVAT SE JE SNADÉ A ZŮSTAT ZAMILOVÁN TAKÉ NENÍ TEŽKÉ!
 
 

Reklama